Apie mus

246131530_5036484556366294_2273797762607658997_n

Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybė – tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savarankiška bei savanoriška organizacija, atsakingai atstovaujanti studentų interesams bei vienijanti jaunatviškus, veržlius ir orginalius studentus.

Už studentišką rytojų!

Ar įsivaizduojate tokią situaciją, kai nei vienam studentui nereikės derinti studijų su darbu? Kai visi būsime visiškai patenkinti savo studijų programomis ir jų nešama nauda? Kai baigus universitetą visi būsime užtikrinti, kad esame reikalingi visuomenei? Kai visi laisvai ir drąsiai bendrausime tarpusavyje, išsakydami net radikaliausias mintis? Kai kiekvieno mūsų Alma Matter mums neabejotinai primins šeimą? Kai kartu su aukštuoju mokslu judėsime progresyviai, prisitaikydami prie šiandienos inovacijų? Kai visi nuoširdžiai didžiuosimes tuo, kuo esame?

Mes įsivaizduojame!

Ir visa tai pasiekiama ranka.

Ar pamenate tą jaudulį, kai rugsėjo 1-ąją dieną peržengėte universiteto slenkstį? Kai viskas atrodė taip miglota ir neaišku? Ar pamenate pirmus žmones, kurie pasitiko Jus, prie universiteto durų? Tuos, kurie padėjo visais įmanomais klausimais. Ar pamenate tuos, kurie Jus galbūt privertė patikėti mūsų idėja? Idėja, kad rytojus gali būti toks, kokiu mes jį įsivaizduojame! 

Tam reikalingi esame kiekvienas iš mūsų. Kiekvienas, kuris TIKI. Kiekvienas, kuris PRISIDEDA. Kiekvienas, kuris KURIA MŪSŲ RYTOJŲ.

Kartu varomi vieno tikslo, esame VILNIUS TECH SA – vieninga, aktyvi, šilumos ir bendrumo kupina bendruomenė, kurianti geresnį studentišką rytojų!

VILNIUS TECH SA savanoriauja apie 300 studentų, kurie vieningai veikdami Centriniame biure bei 10-yje atstovybės padalinių fakultetuose padeda studentams.